حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ضمانت اصل بودن

  • فروشگاه اینترنتی کاری تل به شما عزیزان این تضمین را می دهد که تمام کالاهای موجود در فروشگاه با گارانتی اصل و معتبر توزیع می گردد . ما برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت ، فقط با شرکت های معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی همکاری می کنیم ، ما این اطمینان را به مشتریان می دهیم که تمامی کالاها دارای هولوگرام و برچسب معتبر می باشد و هیچ گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است ، را می توانید از کاری تل  خریداری کنید .
  • شرکت هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز رسمی ندارند ، امکان واردات کالا را ندارند . فعالیت های این شرکت ها غیر قانونی محسوب می شود . همچنین ذکر این نکته لازم است که کشور سازنده ، روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می کند . به عنوان مثال ، خیلی از کالاهایی که در ایران عرضه می شوند به خصوص گوشی موبایل  که از کشور های خارجی وارد بازار ایران می شوند تنها به دلیل ارزان قیمت بودن است و با کیفیت بسیار نامطلوب وارد کشور شده اند .
  • تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت کاری تل توسط نمایندگان رسمی آن برند در کشور عزیزمان ایران گارانتی شده اند و با اخذ مجوز های لازم ، از مبادی قانونی وارد کشود شده اند .
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X