حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

شرایط بازگشت محصول

شرایط عودت کالا در طی گارانتی ۷ روز بازگشت

یکی از مهمترین شرایط بازگشت کالا این است که وجود هر گونه مغایرت در مشخصات فنی محصول دریافتی می بایست نهایت ظرف کمتر از ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به اطلاع کاریتل رسانیده شود.
لطفا دقت بفرمایید تصاویر موجود در سایت کاریتل، ممکن است تصویر واقعی محصول ارسالی نبوده و تفاوت های از نظر ظاهر با محصول ارسالی برای شما داشته باشد. شایان ذکر است تصاویر محصولات موجود در سایت به منظور ذهنیت سازی نسبی خریداران عزیز در جهت تسهیل خرید صورت گرفته و عودت یک محصول با استناد به تصویر موجود محصول در سایت، قابل پیگیری نمی باشد.
اطلاع رسانی خریدار می تواند به کمک یکی از سه شکل زیر انجام شود.

  • ارسال ایمیل به آدرس info@karitell.com
  • تماس در طی ساعات ۲۰-۱۰ هر روز کاری با شماره واحد خدمات پس از فروش(۳۵۵۵۲۴۳۵-۰۴۱) و ثبت مشکل در سیستم
  • مراجعه حضوری به آدرس دفتر مرکزی کاریتل واقع در تبریز، چهارراه شریعتی شمالی،خیابان امام ، پاساژ بزرگ شریعتی، طبقه اول پلاک ۱۷

نکته اول:

چنانچه مغایرت مورد نظر خریدار، در حالت عادی، بدون نیاز به بازکردن پلمپ بسته بندی و جعبه محصول قابل مشاهده باشد (برای مثال مقدار حافظه، گارانتی، رنگ و یا ویژگی های امثالهم که بروی جعبه ی دستگاه درج شده اند)، خریدار می بایستی از بازکردن جعبه ی دستگاه خودداری کرده و این امر را به کاریتل اطلاع رسانی کند. بدیهی است چنانچه کالا در شرایط اولیه ی خود نباشد و از حالت اکبند و اصلی خود خارج شده باشد، امکان رسیدگی به درخواست خریدار وجود نخواهد داشت.

نکته دوم

چنانچه مغایرت مورد نظر خریدار، پس از بازکردن پلمپ و بسته بندی محصول میسر باشد اما نیاز به روشن کردن دستگاه نباشد(، برای مثال محصول بروی بدنه دارای خط و خش و یا خراشیدگی باشد، خریدار باید از روشن کردن دستگاه، نصب سیم کارت و کارت حافظه در دستگاه و همچنین درج سایر اطلاعات شخصی(اعم از حساب های کاربری و یا ایجاد رمز عبور) در دستگاه کاملا خودداری کرده و از دور ریختن و یا پاره کردن کلیه ی لوازم جانبی (اعم از برچسب ها و نایلون ها و یا بسته بندی های مخصوص دستگاه) و یا از ایجاد هر گونه تغییر در بسته بندی شرکتی نیز اکیدا خودداری کند(چنانچه کالا و یا لوازم جانبی همراه آن در شرایط اولیه ی خود نباشد و از حالت اصلی خود خارج شده باشد) و در غیر این صورت امکان رسیدگی به درخواست خریدار وجود نخواهد داشت.

نکته سوم

چنانچه ایراد و یا مغایرت مدنظر به شکلی باشد که پس از روشن کردن کالا مشخص شود، و کاملا بدیهی باشد(مشکلات شدید در نمایشگر، شبکه و امثالهم) کاربر باید پس از مشاهده ی آن حداکثر ضمن ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به یکی از روش های بالا مشکل را به کاریتل گزارش کند. چنانچه اشاره شد، برخی از ایرادات در طی ساعات اولیه استفاده از دستگاه مشخص نبوده از این رو می توان این گونه ایرادات را در طی گارانتی ۷ روز بازگشت کالا به اطلاع کاریتل رساند.
شایان ذکر است چنانچه کالا در شرایط اولیه ی خود نباشد و از حالت اکبند و اصلی خود خارج شده باشد، امکان رسیدگی به درخواست خریدار وجود نخواهد داشت.

 لطفا همواره در مورد بازگشت کالا توجه بفرمایید.

لطفا دقت بفرمایید، گارانتی ۷ روز بازگشت کالا شامل حال اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا ) و همچنین ضربه، آب خوردگی و یا رطوبت، که در اثر استفاده ناصحیح کاربر ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. منظور از استفاده ناصحیح پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) و سایر موارد بدیهی می باشد.

در این میان باید اشاره داشت که در طی دوره ی گارانتی ۷ روز بازگشت کالا ، محصول خریداری شده نزد خریدار به صورت امانت بوده و این امر شامل حال ماده ۲۴۱ قانون کیفر همگانی می شود. مقصود از ماده ۲۴۱ قانون کیفر عمومی (۶۷۴ قانون مجازات اسلامی) آن است که اگر مالی به هر عنوان به کسی سپرده شود و بنا بر استرداد یا رسانیدن به مصرف معینی باشد و شخصی که مال نزد او بوده آن را بر ضرر مالک تصاحب یا تلف یا مفقود و یا استعمال نماید مستحق مجازات خواهد بود.<

عودت کالا به کاریتل تنها باید از طریق دفاتر پستی(به صورت پست پیشتاز) توسط شخص خریدار انجام شده باشد و رسید مرسوله ی پستی به همراه بسته برای کاریتل ارسال شده باشد بدین شکل عین مبلغ پرداختی به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود !

  • انصراف از خرید توسط مشتری میبایست هر چه سریعتر به کاریتل اطلاع رسانی شده ، تا از ارسال کالا جلوگیری شود و در صورتیکه اطلاع رسانی بعد از ارسال کالا انجام شده باشد، کلیه هزینه های پستی(ارسال+برگشت+بسته بندی) از مشتری اخذ شده و البته در حال حاضر به دلیل نواسانات شدید نرخ ارز، بهای کالای مذکور بنا به قیمت روز توسط کاریتل محاسبه شده و مابقی وجه سفارش به حساب خریدار برگشت داده خواهد شد.
  • حداکثر زمان انصراف از خرید ۱ روز پس از دریافت کالا می باشد که مبنای زمان دریافت کالا نیز زمان اعلامی شرکت پست(سایت پست) بوده و دراین حالت شرایط بازگرداندن کالای مربوطه در صورتیست که:

کالا تماما در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و هیچگونه استفاده ای از آن نشده باشد.

توجه : هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
cheap research paper

The article writers for hire have come a long way since the old times when everything was done manually. These days, you can discover numerous people that are specialists in article writing and understand how to write well on different subjects. The area of writing has changed a great deal and now it demands not just good writing skills but also paper writer good research skills. The new task requires the ability to assemble information and make judicious use of the information.

The internet essay writer is currently becoming a vital component in the essay writing process. The essay authors of today have skills to turn your essay out of a simple idea. Your editor or your professor might require an article to be written, so it is very important to understand how to select the right writer. One of the best ways to discover an essay author is to ask for recommendations from people. Then there are choices essay writer that you can think about if you don’t want to spend your own time and money finding the author.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X